Özel Gün ve Geceler

Kandil Mesajları

Kandil Mesajları
Kandil Mesajları

En değerlilerimizden olan kandil gecelerinde, sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel kandil mesajlarını sizler için derledik. İşte en güzel kandil mesajları…

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün (s.a.v) kokusunun üzerinize sinmesi temennisiyle… Kandiliniz mübarek olsun.

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul ve kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda buluşmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Duanız kabul, ameliniz makbul, hizmetiniz daim, saadetiniz kaim, kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek gecenizi kutlar, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Ayrıca bakınız:
Kadir Gecesi Mesajları Berat Kandili Mesajları


Kandil Mesajları

Özel Gün ve Geceler
Mevlid Kandili, Regaib Kandili, Berat Kandili, Kadir Gecesi…

Bir Yorum Yaz